Menü
Bezár

I. Toyota-Trek Kupa

2014. március 11, 09:55

A múlt hétvégén lezajlott I. Toyota-Trek Kupán legújabb igazolásunk, Szalay Péter is részt vett, és ha már ott járt, begyűjtötte a Focus Team Hungary idei első dobogós helyezését. Gratulálunk neki! Következzen Peti rövid beszámolója: „A Focus bringák magyar forgalmazójától kaptam erre a versenyre egy CX bicót, roppant könnyű volt, full karbon az egész, elektromos Dura Ace-el szerelve, de sajnos ez az előny nem volt meg ezen a pályán. Montival gyorsabb volt a közlekedés, meg simább a pálya, mint CX-el, ahogy a képen is látszik Andrisék a megszokott MTB gépekkel hajtottak, körről-körre néhány másodperccel gyorsabban tudtak menni.

Andris nagyon erős, de ezt már el lehet tőle várni :)). Dina Marcin lepődtem meg, hogy milyen okosan és egyenletesen versenyzett, egy újabb tehetség a magyar mezőnyben. A pálya 3 és fél perces maxon menésből állt, gyors döntött kanyarokkal, csiki-csukis részekkel és farönkökkel, ahol az egyik körben majdnem bemutattam a szupermenes, kormányon áteséses gyakorlatot :) A pulzusom 170-185 között küzdött az egy órás futam alatt, határra vittem a szervezetem, ami igazság szerint jól esett, mert már rég nem élveztem ennyire a küzdés szellemét. Első szervezés ellenére hangulatos és megnyerő verseny volt, remélem kinövi magát egy nagyobb rendezvénynek. Egyet sajnálok, hogy a többiek nagyban a felkészülésekkel voltak elfoglalva és nem jöttek egy jót versenyezni. Minden jót mindenkinek és sok kilométert a lábaknak! Peti Eredmények (Elit Férfi Felnőtt) 1. Parti András – Waberer’s Areus Cube Pro MTB Team 2. Dina Márton - PCCC 3. Szalay Péter – Focus Team Hungary