Menü
Bezár

Írottkő Hillclimb versenyen jártunk

2015. április 12, 11:10

IV. Írottkő Hillclimb Néhány éve biztos pont a versenynaptár elején a Kőszeg melletti Rattersdorfból (Rőtfalva) induló MTB, illetve futóverseny, ahol a cél a nyugati régió egyik legszebb hegyének, az Írottkőnek a megmászása. Idén is szerencsésnek mondhatta magát az, aki elindult, ugyanis a tavasz első igazán kellemes hőmérsékletű napján volt a megmérettetés. A mezőny nagy részét környékbeli magyar és osztrák bringások és futók teszik ki. Idén kicsivel 100 alatt volt az indulók száma, csapatunkból is részt vettek néhányan a versenyen. Mivel a pálya kiváló állapotú volt, a pályacsúcs megdöntése várható volt. Sajnos ugyan nem a csapatból került ki az abszolút első helyezett, de Horváth Csaba Master 1-ben első lett. Ugyanebben a kategóriában Magdics Gábor 5. Dávid Tamás pedig 7. lett. Süle Róbert felnőtt férfiak között és abszolút értékelésben lett 3. A nők között Ringelhann Fanni magabiztosan tudott győzni, amiben egy új Focus Raven bicikli volt a segítségére. Remek bemutatkozás volt „tőlük”! Pap Sándor a futóverseny indult, és kategóriájában 2. lett. Gratulálunk a csapatnak, csak így tovább, illetve köszönjük a szervezőknek az idei versenyt! Süle Robi