Bezár

Kisnána

2008. június 18, 19:21
XCO Magyar Kupasorozat IV. futam - Kisnána Süle Robi beszámolója
Még egy sáros verseny, de csak mert még kevés volt idén... Pilisi pályabejárás lekésés után megfogadtam hogy többet nem megyek vasárnap versenyre, hajnal 4-es kelés kicsit durva lett volna. Így már szombat estefele mentünk két kört a pályán, nem tetszett igazán, köves csúszós, tolni kell csomó helyen. Legalább nagy sár nem volt, hurrá, holnapra még simán felszárad. Esti tésztázás, közben esik az eső, és ez így maradt egy jó ideig. Rajt elött 15 perccel már kezdődött a beszólítás, igy alig tudtam bemelegíteni, mindegy majd lesz valami. Első kör szokásos 5-6 dik hely, tolás az emelkedőn, lefele eléggé csúszott, kisért még szlovákgyarmati dagyonya. Szinte végig a balatoni Wimmer Ádámmal megyek, előzgetjük egymást, az első helyen haladó srác már egy perccel elment. Emelkedőn el akarok lépni, persze mikor visszaülnék a gépre leesik a láncom, mindegy, van még a pályából... Utolsó meredek emelkedőn elől voltam,aztán kilőtt mögöttem az ellenfelem, de ő tolta felfele, nekem meg felment rendesen. Láttam hogy pár méterrel elöttem van, nem adtam fel, volt még kb 20 méter a pályából, sprintben úgyis jó vagyok talán beérem még. A második helyhez kellet volna még 2 centi :-) (azonos idővel lettem harmadik). Mindegy, ez is jó olyan pályán amit utálok, ráadásul sár is volt, az eredmény legalábbis jobb mint pilisszántói 6-dik hely. Majd OB-n kell piritani!