Menü
Bezár

XCO Magyar Bajnokság - Csömör

2016. július 16, 23:13

Július 27-én Csömörön rendezték a hegyikerékpárosok Olimpiai Cross Országos Bajnokságát, ahol két kategóriában is sikerült bajnoki címet szereznünk, mindemellett három második- és egy harmadik helyezés is klubunk éremgyűjteményét gazdagította. Az időjárás nem könnyítette meg a versenyzők dolgát, a két napig tartó esőzés néhány szakaszon járhatatlanná tette a pályát, a nagy sár pedig a technikát sem kímélve sokaknak keresztülhúzta a számítását. A legfiatalabb fiúknál (U9) Horváth Bence első, míg a lányoknál Motován Dóra második lett. U11-ben Kádár Eszter-, U13-ban Fekete Zsófia egyaránt ezüstérmet szereztek. Master1-ben Hattyár Dánielnek legnagyobb csatáját a sárral vívta, három kör küzdelem után a harmadik helyet szerezte meg, a nők elit U19-es kategóriájában Schmidel Regina első bajnoki címét ünnepelhette. A képekért köszönet Máhr Attilának és Bak Ferencnek. Eredmények: